FAQ

Jak działa nasz kantor?

Kontakt: Skontaktuj się z nami w celu ustalenia kwoty oraz prowizji transakcji. Ustal dogodne miejsce dla Ciebie, w którym chcesz przeprowadzić transakcje. Nasz kantor jest mobilny i możemy przyjechać do Ciebie.

Przeprowadzenie transakcji: Zeskanuj kod QR swojego adresu portfela na który chcesz wpłacić lub wypłacić krypto.

Bezpieczeństwo: Jesteśmy oficjalnym partnerem ARI10.COM dzięki czemu Twoje transakcje są transparentne i w pełni bezpieczne.

Jakie przygotować dokumenty?

Nasz kantor obsługuje transakcje do 15.000 tysięcy euro bez weryfikacji KYC co oznacza, że są w pełni anonimowe do wysokości tej kwoty.

Jakie kryptowaluty mogę zakupić lub sprzedać w kantorze?

Nasza firma cały czas się rozwija. Na chwilę obecną obsługujemy transakcje w BTC, ETH, USDT, BUSD, BNB, ARI10 po sieciach ERC-20, BEP20 oraz TRON Chain.

Co potrzebuję do przeprowadzenia transakcji?

Aby przeprowadzić transakcję zakupu potrzebujesz jedynie adres swojego portfela (najlepiej w postaci kodu QR) na który wyślemy zakupione przez Ciebie kryptowaluty.

Jeżeli chcesz sprzedać krypto otrzymasz od nas kod QR adresu na który należy wysłać środki, które chcesz zamienić na gotówkę. Po zaksięgowaniu wpłaty środki zostaną Ci wypłacone.

Gdzie można dokonać transakcji wymiany?

Z racji tego, że działamy nie tylko w Opolu nasz kantor jest mobilny, możemy spotkać się na wymianę w dogodnym dla Ciebie miejscu jak i wybranym przez nas.

Jaka jest prowizja od transakcji?

Prowizja ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Zależy ona od wysokości transakcji oraz odległości, w które musimy dojechać. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Czy pomagacie początkującym?

Pomagamy początkującym w świecie kryptowalut przy stawianiu pierwszych kroków. Mamy kilkuletnie doświadczenie w tej branży. Z nami możesz omówić podstawy, założyć swój pierwszy portfel, porozmawiać o rynkach i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz dokonać transakcji online?

W zakładce „Kantor Online” możesz kupić kryptowaluty w prosty sposób nie ruszając się z domu.